MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 4812042
nr 481 2042
4 st, 'Cado' Steen Østergaard (född 1935 Danmark) för Cado, Norge 1960-tal, grön plast med sittdynor i annan grön ton, höjd 76 cm, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
950 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 16:13:28
600 kr
400 kr
550 kr
700 kr
900 kr
800 kr
900 kr